ZUŠ, školy a školky

Domov mládeže při Střední průmyslové škole polytechnické a Centru odborné přípravy Zlín

Členové výtvarného klubu Domova mládeže při SPŠP - COP pracují s modrotiskem pravidelně. Nápadité vzory tvoří na originální plátna zakoupená v textilních prodejnách. A jak říká vedoucí výtvarného klubu Dana Stiskálková, sama autorka mnohých motivů: „Výsledek je vždycky překvapení. Je to právě taková alchymie, jako keramika. Záleží vždycky na spoustě okolností a člověk nikdy nemá předem přesnou představu o výsledku.“ Hotové výrobky jsou prezentovány na výstavách školy. Jednotlivé kusy si poté rozeberou jejich autoři, některé slouží k dekoraci Domova mládeže.

domovmladeze.spspzlin.cz

 

Základní umělecká škola Uherské Hradiště

Uvedené práce žáků výtvarného oboru Základní umělecké školy v Uherském Hradišti byly vytvořeny v roce 2014 na téma Moře a Antarktida u příležitosti celoškolské výstavy. Modrotiskové motivy byly použity na přední strany polštářků, zadní zůstaly čistě modré. Věk mladých výtvarníků se pohybuje mezi věkem žáků 3. třídy základní školy a 1. ročníku střední školy.

www.zusuh.cz

 

Základní škola Kroměříž

Práce žáků školy zhotovené v rámci projektu "Škola pro radost".

www.zssypky.cz

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení