Workshopy a pronájem dílny

Veškeré informace a dotazy, které se níže nedočtete Vám zodpovíme na e-mailu obchod.modrotisk@email.cz nebo na telefonním čísle 732736098. Pokud máte požadavek mimo popsané služby, neváhejte se ozvat, věříme, že najdeme způsob jak jej realizovat.

Veřejné workshopy

Veřejné workshopy se realizují při alespoň 6ti osobách. Maximální počet účastníků na jeden workshop je 10 osob. Termíny workshopů vždy vyhlašujeme dopředu na těchto stránkách, a na facebooku. Aktuálně nejsou vyhlášené žádné termíny. Workshopy se realizují v naší dílně na adrese Strážnice, J. Skácela 1547, vstup přes prodejnu modrotisku.

služba (lektorování + materiál) cena
workshop veřejný krátký (cena za osobu, 2 hodiny) 460 Kč
workshop veřejný střední (cena za osobu, 3 hodiny) 860 Kč
workshop veřejný dlouhý (cena za osobu, 5 hodin) 1140 Kč

Ceny jsou včetně DPH.

Soukromé workshopy

Soukromé workshopy realizujeme na základě domluvy na výše uvedeném kontaktu. Termín se sjednává individuálně. Minimální počet účastníků je 1 osoba, nicméně doporučujeme větší skupinu, aby se cena rozložila mezi více lidí. Maximální počet účastníků je 10 osob. Workshopy se realizují v naší dílně na adrese Strážnice, J. Skácela 1547, vstup přes prodejnu modrotisku, nebo na Vámi zvoleném místě, tzv. s výjezdem. V případě workshopu s výjezdem se k ceně připočítává cestovné, což je 10 Kč / km.

Cena soukromého workshopu se skládá z lektorování, které je uvedené na celou skupinu. Dále se skládá z materiálu, který si platí každý účastník zvlášť.

lektorování cena materiál cena
workshop soukromý krátký (cena za skupinu, 2 hodiny) 1435 Kč materiál pro daný workshop (cena za osobu) 220 Kč
workshop soukromý střední (cena za skupinu, 3 hodiny) 2150 Kč materiál pro daný workshop (cena za osobu) 500 Kč
workshop soukromý dlouhý (cena za skupinu, 5 hodin) 3580 Kč materiál pro daný workshop (cena za osobu) 545 Kč

Ceny jsou včetně DPH.

Pronájem dílny

Pronájem dílny se sjednává individuálně na výše uvedeném kontaktu. Počet možných účastníků zaléží na předchozí domluvě, ideální je 1 až 4 osoby, horní hranice je 10 osob. Během pronájmu máte k dispozici lektora, který se Vám bude po celou dobu pronájmu věnovat.

služba cena
pronájem dílny (cena za skupinu, za každou hodinu) 595 Kč

Ceny jsou včetně DPH.