Obchodní podmínky

Obchodní podmínky.doc (82 kB)

Zpracování osobních údajů

Zpracování osobních údajů.docx (23 kB)

Naš kodex - zásady pro zpracování osobních údajů.docx (16,9 kB)

Dodací lhůta

Zboží se snažíme odeslat co nejrychleji. Jsou - li vybrané výrobky na skladě, odesíláme je nejpozději do tří dnů. Pokud na skladě nejsou, musíme je vyrobit, což trvá asi dva měsíce. Pak je ihned zasíláme. V případě, že je tato doba pro vás příliš dlouhá, napište prosím před odesláním objednávky do rámečku označeného "Zde můžete napsat vzkaz prodejci" krátkou informaci ve znění např.: "Jiná varianta výrobku: ....".

Přeprava

V rámci České a Slovenské republiky je zboží zasíláno na dobírku Českou poštou.

Dopravu do jiných zemí je třeba sjednat individuálně na adrese obchod.arimo@email.cz. Rádi Vám vyjdeme vstříc i v těchto případech.

Poštovné

Při objednávce přesahující cenu 2000 Kč je poštovné na území České republiky zdarma. Při menších objednávkách činí jeho výše 150,- Kč. V případě zásilek velmi malého rozsahu je řešeno individuálně.

Poštovné do ostatních zemí včetně Slovenska je účtováno podle skutečných nákladů za přepravu, které se ale v objednávce nezobrazí. Je tedy třeba počítat s navýšením celkové ceny.

Platba

Vzhledem ke specifičnosti našeho zboží máme standartně nastavenu platbu dobírkou při převzetí zásilky. Případnou bezhotovostní platbu předem je třeba sjednat individuálně na adrese obchod.arimo@email.cz.