O nákupu

Dodací lhůta

Zboží se snažíme odeslat co nejrychleji. Jsou - li vybrané výrobky na skladě, odesíláme je nejpozději do tří dnů. Pokud na skladě nejsou, musíme je vyrobit, což trvá asi dva měsíce. Pak je ihned zasíláme. V případě, že je tato doba pro vás příliš dlouhá, napište prosím před odesláním objednávky do rámečku označeného "Zde můžete napsat vzkaz prodejci" krátkou informaci ve znění např.: "Jiná varianta výrobku: ....".

Individuální požadavky

Výrobky Vám můžeme vyrobit z Vámi vybraného vzoru metráže. Před odesláním objednávky napište prosím do rámečku označeného "Zadat poznámku pro prodejce" krátkou informaci ve znění např.: "Košili prosím vyrobit ze vzoru číslo 3."

Přeprava

V rámci České a Slovenské republiky je zboží zasíláno na dobírku Českou poštou.

Dopravu do jiných zemí je třeba sjednat individuálně na adrese obchod.modrotisk@email.cz. Rádi Vám vyjdeme vstříc i v těchto případech.

Poštovné

Při objednávce přesahující cenu 2000 Kč je poštovné na území České republiky zdarma. Při menších objednávkách činí jeho výše 150,- Kč. V případě zásilek velmi malého rozsahu je řešeno individuálně.

Poštovné do ostatních zemí včetně Slovenska je účtováno podle skutečných nákladů za přepravu, které se ale v objednávce nezobrazí. Je tedy třeba počítat s navýšením celkové ceny.

Platba

Vzhledem ke specifičnosti našeho zboží máme standartně nastavenu platbu dobírkou při převzetí zásilky. Případnou bezhotovostní platbu předem je třeba sjednat individuálně na adrese obchod.modrotisk@email.cz.

Náš kodex pro zpracování osobních údajů

 1. Osobní údaje shromažďujeme výhradně:
  • od fyzických osob, které u nás zakoupily zboží nebo produkt
  • od fyzických osob, které se u nás zaregistrovaly z důvodů, že chtějí v budoucnu zakoupit nějaký produkt nebo od osob, které chtějí využít nějakého našeho zdarma poskytovaného produktu nebo služby
  • od fyzických osob, které uvedete jako svoje kontaktní osoby v rámci našeho smluvního vztahu, a to podle písemné smlouvy nebo smlouvy vytvořené na našem webovém rozhraní (www.straznicky-modrotisk.cz)
  • od zaměstnanců, spolupracovníků, kontraktorů, dodavatelů, jiných třetích stran
 2. Nikdy jsme nezískávali ani nebudeme získávat kontakty nelegální cestou jako například kupováním databází
 3. Námi získané osobní údaje budeme chránit a nebudeme je nezákonně postupovat.
 4. Osobní údaje budou ochraňovat naši zaměstnanci, kteří mají podepsánu mlčenlivost a jsou pravidelně proškolování i naši zpracovatelé, kteří pro nás pracují na základě zpracovatelských smluv.
 5. Data nebudou předávána mimo EU a nejsou zpracovávána mimo EU.
 6. Budeme respektovat veškerá práva subjektu osobních údajů.
 7. Výmaz budeme realizovat bezodkladně, data budou anonymizována.
 8. Plníme dle článku 13 Nařízení GDPR informační povinnost.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení