O nákupu

Varianty výrobků

Pokud je u výrobku na fotkách uvedeno více různých variant, napište prosím do poznámky, kterou variantu si objednáváte.

Dodací lhůta

Zboží se snažíme odeslat co nejrychleji. Jsou - li vybrané výrobky na skladě, odesíláme je nejpozději do tří dnů. Pokud na skladě nejsou, musíme je vyrobit, což trvá asi dva měsíce. Pak je ihned zasíláme. V případě, že je tato doba pro vás příliš dlouhá, napište prosím před odesláním objednávky do rámečku označeného "Zde můžete napsat vzkaz prodejci" krátkou informaci ve znění např.: "Jiná varianta výrobku: ....".

Individuální požadavky

Výrobky Vám můžeme vyrobit z Vámi vybraného vzoru metráže. Před odesláním objednávky napište prosím do rámečku označeného "Zadat poznámku pro prodejce" krátkou informaci ve znění např.: "Košili prosím vyrobit ze vzoru číslo 3."

Přeprava

V rámci České a Slovenské republiky je zboží zasíláno na dobírku Českou poštou.

Dopravu do jiných zemí je třeba sjednat individuálně na adrese obchod.modrotisk@email.cz. Rádi Vám vyjdeme vstříc i v těchto případech.

Poštovné

Při objednávce přesahující cenu 2000 Kč je poštovné na území České republiky zdarma. Při menších objednávkách činí jeho výše 150,- Kč. V případě zásilek velmi malého rozsahu je řešeno individuálně.

Poštovné do ostatních zemí včetně Slovenska je účtováno podle skutečných nákladů za přepravu, které se ale v objednávce nezobrazí. Je tedy třeba počítat s navýšením celkové ceny.

Platba

Vzhledem ke specifičnosti našeho zboží máme standartně nastavenu platbu dobírkou při převzetí zásilky. Případnou bezhotovostní platbu předem je třeba sjednat individuálně na adrese obchod.modrotisk@email.cz.

Náš kodex pro zpracování osobních údajů

 1. Osobní údaje shromažďujeme výhradně:
  • od fyzických osob, které u nás zakoupily zboží nebo produkt
  • od fyzických osob, které se u nás zaregistrovaly z důvodů, že chtějí v budoucnu zakoupit nějaký produkt nebo od osob, které chtějí využít nějakého našeho zdarma poskytovaného produktu nebo služby
  • od fyzických osob, které uvedete jako svoje kontaktní osoby v rámci našeho smluvního vztahu, a to podle písemné smlouvy nebo smlouvy vytvořené na našem webovém rozhraní (www.straznicky-modrotisk.cz)
  • od zaměstnanců, spolupracovníků, kontraktorů, dodavatelů, jiných třetích stran
 2. Nikdy jsme nezískávali ani nebudeme získávat kontakty nelegální cestou jako například kupováním databází
 3. Námi získané osobní údaje budeme chránit a nebudeme je nezákonně postupovat.
 4. Osobní údaje budou ochraňovat naši zaměstnanci, kteří mají podepsánu mlčenlivost a jsou pravidelně proškolování i naši zpracovatelé, kteří pro nás pracují na základě zpracovatelských smluv.
 5. Data nebudou předávána mimo EU a nejsou zpracovávána mimo EU.
 6. Budeme respektovat veškerá práva subjektu osobních údajů.
 7. Výmaz budeme realizovat bezodkladně, data budou anonymizována.
 8. Plníme dle článku 13 Nařízení GDPR informační povinnost.