Modrotisková tvorba a spolupráce

Modrotiskový kostým

V této rubrice bychom Vás rádi seznámili s širokými možnostmi, které nabízí tvůrčí práce s modrotiskem, a to jak v oblasti tvorby vlastních motivů, tak při originálním využití modrotiskové metráže s našimi vzory. Všechna představená díla byla barvena, popřípadě na zakázku tištěna v naší dílně.

Uměleckého vyjádření je možno docílit různými technikami (např. tisk formou, tiskátky, malba štětcem, injekční stříkačkou) s využitím rozmanitého materiálu (různě zbarveného či potištěného bavlněného plátna, lnu, hedvábí či jiných přírodních tkanin). Kromě bílého vám zhotovíme také bleděmodrý odstín modrotiskového vzoru. Při použití jiných materiálů, než je námi nabízené bavlněné plátno, se však musí počítat s rizikem, že modrotisk nebude vždy zabarven dokonale.

Modrotiskový polštář

Budeme rádi, když se s námi podělíte o fotografie vašich výtvorů (zasláním na e-mailovou adresu arimo@email.cz spolu se stručnými údaji o Vás, Vaší motivaci, o využití výrobků), které rádi v této rubrice zveřejníme. Vaše díla tak budou zviditelněna a můžou posloužit jako inspirace pro nové zájemce.

Návrhářem modrotiskových vzorů se může stát každý z Vás. Pokud se Vám motiv vydaří a budete mít pocit, že by mohl obohatit náš sortiment, neváhejte a obraťte se na nás. V případě, že jej uplatníme na svých výrobcích, navážeme s vámi spolupráci a zaplatíme Vám procento z prodeje výrobků s Vašim návrhem.