Ateliér ASGK Design

ateliér ASGK Design 3Ateliér se zaměřuje na komerční a rezidenční výstavbu. Rozsah činnosti doplňuje taktéž navrhování a realizace výstav a tvorba autorského interiérového designu.

V roce 2013 byla představena nová česko-slovenská nábytková značka KIBIK, která v sobě spojuje kreativní designový koncept, tradiční řemeslnou výrobu a využití v moderních interiérech.

Kolekci nábytku navrhli designéři a architekti ASGK Design a vyrobila ji společnost INTER-PRO.CZ. KIBIK představuje dva typy nábytku: multifunkční solitér SKATOLO určený především do malometrážních bytů s vyšším stropem a sektorový nábytek KAMBRO určený pro ubytovací zařízení. Kompaktní solitér SKATOLO pojímá několik funkcí potřebných k bydlení jednotlivce: spaní, úložný a pracovní prostor. Blok nábytku je obsluhovatelný z tří stran, jednou stranou je přistavěn ke zdi. Modulový nábytek KAMBRO je tvořen z jednotlivých prvků (postele, sezení, úložný a pracovní prostor) s možností uspořádání do různých sestav dle potřeb ubytovacího zařízení nebo jednotlivce.

V představených kolekcích nábytku sehrává významnou funkční i estetickou úlohu právě modrotisk dílny Jochových.

 www.asgk.czwww.inter-pro.cz

Foto: ASGK Design

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení