Ateliér ASGK Design

ateliér ASGK Design 3Ateliér se zaměřuje na komerční a rezidenční výstavbu. Rozsah činnosti doplňuje taktéž navrhování a realizace výstav a tvorba autorského interiérového designu.

V roce 2013 byla představena nová česko-slovenská nábytková značka KIBIK, která v sobě spojuje kreativní designový koncept, tradiční řemeslnou výrobu a využití v moderních interiérech.

Kolekci nábytku navrhli designéři a architekti ASGK Design a vyrobila ji společnost INTER-PRO.CZ. KIBIK představuje dva typy nábytku: multifunkční solitér SKATOLO určený především do malometrážních bytů s vyšším stropem a sektorový nábytek KAMBRO určený pro ubytovací zařízení. Kompaktní solitér SKATOLO pojímá několik funkcí potřebných k bydlení jednotlivce: spaní, úložný a pracovní prostor. Blok nábytku je obsluhovatelný z tří stran, jednou stranou je přistavěn ke zdi. Modulový nábytek KAMBRO je tvořen z jednotlivých prvků (postele, sezení, úložný a pracovní prostor) s možností uspořádání do různých sestav dle potřeb ubytovacího zařízení nebo jednotlivce.

V představených kolekcích nábytku sehrává významnou funkční i estetickou úlohu právě modrotisk dílny Jochových.

 www.asgk.czwww.inter-pro.cz

Foto: ASGK Design