Obchodní podmínky

Obchodní podmínky.doc (82 kB)

Dodací lhůta

Zboží se snažíme odeslat co nejrychleji. Jsou - li vybrané výrobky na skladě, odesíláme je nejpozději do tří dnů. Pokud na skladě nejsou, musíme je vyrobit, což trvá asi měsíc. Pak je ihned zasíláme. V případě, že je tato doba pro vás příliš dlouhá, napište prosím před odesláním objednávky do rámečku označeného "Zde můžete napsat vzkaz prodejci" krátkou informaci ve znění např.: "Jiná varianta výrobku: ....".

Přeprava

Zboží je zasíláno na dobírku Českou poštou, standardně v rámci České republiky a na Slovensko.

Dopravu do jiných zemí je třeba sjednat individuálně na adrese obchod,arimo@email.cz. Rádi Vám vyjdeme vstříc i v těchto případech.

Poštovné

Při objednávce přesahující cenu 1000 Kč je poštovné na území České republiky zdarma. Při menších objednávkách činí jeho výše 120,- Kč. V případě zásilek malého rozsahu je řešeno individuálně.

Poštovné do ostatních zemí je účtováno podle skutečných nákladů za přepravu.

Platba

Vzhledem ke specifičnosti našeho zboží máme standartně nastavenu platbu dobírkou při převzetí zásilky. Případnou bezhotovostní platbu předem je třeba sjednat individuálně na adrese obchod,arimo@email.cz. Tento způsob platby je také uplatňován při zasílání zboží do zahraničí mimo Slovensko.